Studio Mocy – Siłownia

 • silownia

Miejsce Kategoria:Sport i rekreacja

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
 • Siłownia Studio Mocy wyróżnia unikalna oferta w całym regionie. W każdym miesiącu członkowie naszego klubu otrzymują w pakiecie trening personalny oraz fachową pomoc. Nasi trenerzy posiadają ogromną wiedzę z zakresu treningu siłowego, dietetyki, treningu funkcjonalnego oraz motorycznego.

  Dla Pań prowadzone są również zajęcia fitness, które ze względu na swoją formę cieszą się ogromną popularnością wśród uczestniczek. Zajęcia są prowadzone w mniejszych grupach, a ćwiczenia dobierane są pod kątem preferencji i określonego celu. Nasi trenerzy dzielą się również wiedzą, która pozwala w sposób efektywny dążyć do realizacji założonych planów.

  Dla bardziej wymagających posiadamy ofertę stałej opieki trenerskiej zawierającą 12 treningów personalnych miesięcznie oraz pełne doradztwo z zakresu dietetyki i suplementacji. Treningi dopasowane są do aktualnych predyspozycji ćwiczącego. Nasi trenerzy prowadzą na każdym etapie szczegółową analizę, zorientowaną na optymalne osiągnięcie efektów.

  Dla wszystkich, którzy chcą zmienić całkowicie swoje obecne życie, prowadzimy również program „Metamorfoza”. Jest to program dedykowany w szczególności dla osób ze sporą nadwagą, które pragną zerwać ze starymi nawykami żywieniowymi i zmienić swoją sylwetkę. Na koncie mamy już sporo zadowolonych klientów, którym program metamorfoza odmienił życie.

  Bardzo chętnie odwiedzają nas również osoby starsze, które do tej pory narzekały na ból kręgosłupa, bóle stawowe, niską wydolność i fatalne samopoczucie. Z osób, które jeszcze przed chwilą miały problem z wyjściem po schodach, stają się osobami, które pod te same schody wybiegają.

  W ofercie posiadamy również treningi funkcjonalne, które wyróżniają się na tle konkurencji. Posiadamy narzędzia do oceny funkcjonalnej, które pomagają nam zdiagnozować problemy danej osoby. Następnie dobieramy odpowiedni plan ćwiczeń korygujących, indywidualnie dla każdej osoby. Uczestnik poddaje się ponownie ocenie za kilka tygodni, dzięki czemu monitorujemy na bieżąco, które aspekty uległy poprawie, a nad którymi musimy lub możemy jeszcze popracować. Z oferty korzystają bardzo chętnie osoby starsze, ale również zawodowi sportowcy (w tym piłkarze).

  Jako jedyni na Podkarpaciu posiadamy profesjonalne zestawy do treningu siłowego, w tym do trójboju siłowego. W klubie prowadzona jest również sekcja trójbojowa. Nasi zawodnicy zdobyli wiele tytułów mistrzowskich oraz medali Mistrzostw Polski, jak również poprawili obecne rekordy w swoich kategoriach. Mamy na swoim koncie również występy na zawodach międzynarodowych.

  Studio Mocy to nie jest zwykła siłownia. To miejsce, w którym panuje niespotykana atmosfera. To miejsce z którego wychodzisz zawsze z uśmiechem na twarzy. To miejsce, które zmienia ludzi. Nie bój się zmiany na lepsze

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *