Pomoc drogowa Laweta – Kolbuszowa

 • autopomoc-laweta-autocomplex-kolbuszowa

Miejsce Kategoria:Motoryzacja i transport i UsługiMiejsce Tagi: autolaweta, autopomoc, holowanie, kolbuszowa, laweta i pomoc drogowa kolbuszowa

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Autopomoc poleca się na sytuacje awaryjne. W najmniej odpowiednim momencie rozładował Ci się akumulator? A może zabrakło paliwa lub uszkodziłeś zawieszenie? Miałeś kolizję? Cóż, to się zdarza. Każdego dnia na całym świecie setki kierowców musi zmierzyć się z sytuacjami których delikatnie mówiąc, nie było w planie. Zadzwoń wtedy do nas, a pomożemy Ci tak szybko jak to będzie możliwe.

  Autocomplex Kolbuszowa – oferowane usługi

  Oferujemy holowanie pojazdów. Zapewniana przez naszą firmę pomoc drogowa oraz autoholowanie dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i busów oraz samochodów dostawczych. Nasza laweta sprosta tym zadaniom szybko i sprawnie. Zapewniamy szybki dojazd do miejsca kolizji oraz profesjonalną obsługę. Stoi za nami ponad 15 lat doświadczenia, w tym czasie pomogliśmy setkom kierowców w kryzysowej sytuacji. Profesjonalne holowanie aut i transport lawetą to nasza specjalność.

  Samochód zastępczy Kolbuszowa

  Jeżeli to Ty jesteś poszkodowanym w kolizji zapewnimy bezpłatny samochód zastępczy ​na czas likwidacji szkody przez Zakład Ubezpieczeń. Samochód zastępczy to nie wszystko, do tego zapewnimy BEZPŁATNY parking Twojego pojazdu do czasu rozliczenia szkody przez Zakład Ubezpieczeń.

  Autopomoc Kolbuszowa

  Usługi lawetą to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Wylądowałeś w rowie? Nie martw się, wyciąganie z rowu to dla nas nie pierwszyzna. Zadzwoń a pomożemy Ci.  Wymiana koła które niespodziewanie uległo uszkodzeniu to również sprawa z którą poradzimy sobie bez trudu a Ty będziesz mógł ruszać dalej. To nie wszystko jeżeli chodzi o autopomoc. Dowóz paliwa w przypadku jego braku to sprawa kluczowa. Nie masz kogo poprosić o pomoc? Zleć to nam, pojawimy się jak najszybciej aby uratować sytuację.

  Laweta – 7 dni w tygodniu

  Kolizja drogowa? Potrzebujesz lawety? Dzwoń! Zgłoszenia przyjmujemy 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Wykonujemy usługi Assistance w imieniu takich firm ubezpieczeniowych  jak:
  Świadczymy usługi m.in. dla: ERGO HESTIA, COMPENSA, INTER RISK, GENERALI,LINK 4. MTU oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych​

  Autopomoc Kolbuszowa – do Twojej dyspozycji

  Nasze wysokiej jakości usługi świadczymy na terenie całego kraju. Obsługujemy autostradę A4 , a także drogę szybkiego ruchu S19.

   

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *