Nagrody.pl – sklep z pucharami, medalami i statuetkami na zamówienie

 • nagrody-4
 • nagrody-2
 • nagrody-5
 • nagrody-3
 • nagrody-puchary-kolbuszowa1

Miejsce Kategoria:Handel

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Chwila zwycięstwa czy nawet same uczestnictwo w ważnym wydarzeniu warte są nie tylko odpowiedniej oprawy ale i stosownego upamiętnienia. Właśnie jako odpowiedź na takie zapotrzebowanie zrodził się sklep Nagrody.pl w mieście Kolbuszowa. Nasz sklep to nie tylko sklep z pucharami na zawody sportowe. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz asortymentu w którym między innymi znajdują się różnego rodzaju statuetki okolicznościowe. Oferujemy wysokiej klasy statuetki szklane jak i statuetki odlewane. W zależności od zapotrzebowania i tego, co klient chce żeby zostało umieszczone na statuetce, spod naszej ręki wyjdą wyjątkowe statuetki z grawerem lub statuetki z kolorowym nadrukiem. Jesteśmy też producentem medali metalowych oraz medali z pleksi.

  Statuetki na zamówienie – Kolbuszowa

  Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz wykwalifikowaną kadrą z głowami pełnymi pomysłów – połączenie tych ważnych składowych sprawia, że mamy nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o tworzenie wszelkiego rodzaju trofeów idealnych na wszelkie okazje: zarówno na zawody sportowe, olimpiady szkolne jak i jako odznaczenia czy podziękowania. Naszą specjalnością są statuetki na zamówienie inne niż wszystkie. Szukając idealnych wyróżnień na Twoje wydarzenie możesz wybierać spośród gotowych statuetek na których gratis zostanie wykonany odpowiedniej treści grawer laserowy lub nadruk Twojej dedykacji, lub zdecydować się na unikalny, indywidualny projekt który dla Ciebie stworzymy. Uwaga- nasi wspaniali graficy opracują projekt dla Ciebie GRATIS!

  Puchary na zamówienie i medale z grawerem – Kolbuszowa

  Z chwilami tryumfu nieodłącznie kojarzą się zarówno puchary sportowe jak i medale. W ofercie Nagrody.pl znajdziecie różnego rodzaju puchary na zamówienie, które dzięki grawerowi przeistoczą się w perfekcyjne odznaczenia na daną okazję, charakteryzujące się unikalnym charakterem. Medale na zamówienie mogą przybierać rozmaite formy, jak i mogą być wykonane z różnych materiałów. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego też stawiamy na nowoczesne wzory, a przede wszystkim na dbałość nawet o najdrobniejsze detale.

  Dyplomy na zamówienie

  Dyplomy drewniane doskonale sprawdzają się jako prestiżowe wyróżnienia na wszelkie okazje lub jako wyrażenie podziękowań. Takie certyfikaty okolicznościowe bazują na bardzo dobrym jakościowo spodzie drewnianym do którego przymocowane zostaną tabliczki z grawerem lub nadrukiem. Takie dyplomy grawerowane prezentują się niesamowicie elegancko i z pewnością zostaną mile przyjęte przez ich adresata.

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *