Maxcopiers – kserokopiarki i drukarki – sprzedaż i serwis

 • maxcopiers
 • ksero

Miejsce Kategoria:Handel i Usługi

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Dobra kserokopiarka to obecnie niezbędne urządzenie usprawniające pracę każdego biura. Właściwie wszystkie kserokopiarki to urządzenia wielofunkcyjne. Zawierają w sobie nie tylko taką funkcjonalność jak tworzenie kopii.  Są to również bardzo wydajne drukarki, skanery oraz faks. Standardowym wyposażeniem wielu firm są kserokopiarki monochromatyczne (czyli kserokopiarki czarno białe), natomiast coraz więcej firm stawia na kserokopiarki kolorowe.

  Maxcopiers – Kserokopiarki wiodących producentów – Kolbuszowa, Rzeszów, Mielec

  W naszej firmie stawiamy na jakość. Kserokopiarki  dostępne w naszej ofercie to produkty pochodzące od znanych producentów. Znajdziecie u nas bardzo bogaty wybór jeżeli chodzi o kserokopiarki Ricoh czy kserokopiarki Canon.  Posiadamy również kserokopiarki takich firm jak Konica Minolta, Kyocera, HP oraz Toshiba. Jesteśmy odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie jeżeli interesuje Cię zarówno hurtowa sprzedaż kserokopiarek jak i sprzedaż detaliczna kserokopiarek. Posiadamy również długoletnie doświadczenie jako serwis kserokopiarek.  Możliwa jest również dzierżawa kserokopiarek.

  Serwis kserokopiarek Maxcopiers

  Niestety usterki się zdarzają. Szczególnie tyczy się to urządzeń które pracują na dużym obciążeniu.  Oferujemy kompleksowe naprawy kserokopiarek. Ponadto awarie usuwamy na miejscu – u klienta. Nie ma potrzeby aby transportować tak duże urządzenie do naszej firmy – dojedziemy do Ciebie. Naszym atutem oprócz bogatego doświadczenia jest szybki czas reakcji na zgłoszenie usterki przez klienta: do 24 godzin od zgłoszenia. Możliwe są także konsultacje techniczne. Możemy również zapewnić urządzenie zastępcze jeżeli naprawa kserokopiarki musi potrwać dłużej.  Działamy w województwie podkarpackim RzeszówKolbuszowaMielec.

  Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki wielofunkcyjne od Maxcopiers

  Oferujemy nie tylko kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne dla firm. Posiadamy również takie które doskonale spiszą się w niewielkich biurach jak i na użytek domowy. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe cieszą się coraz większą popularnością przez wzgląd na niskie koszty eksploatacji oraz na niezwykłą wydajność. Wśród sprzętów o stosunkowo niewielkich gabarytach, dużym powodzeniem cieszą się urządzenia wielofunkcyjne hp. Zapewniają wydruki wysokiej jakości, łącząc w sobie funkcje kserokopiarek, drukarek oraz skanerów.

  Gdy mowa o kserokopiarkach oraz o urządzeniach wielofunkcyjnych czy ploterach, drukarkach wielkoformatowych wybór jest naprawdę duży. Jak w takim gąszczu rozmaitości wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie bądź Twojej firmy? Nasi pracownicy chętnie służą fachową poradą i pomogą dobrać urządzenie idealnie dopasowane do wymagań jakie się przed nim stawia. Kserokopiarki kolor, jak i kserokopiarki czarno białe dostępne w Maxcopiers to godne polecenia sprzęty które przechodzą testy techniczne.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *