Centrala BHP – sklep i hurtownia BHP

 • sklep-bhp-kolbuszowa-centrala-bhp

Miejsce Kategoria:HandelMiejsce Tagi: centrala bhp, hurtownia bhp i sklep bhp

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Zarówno sklep stacjonarny i sklep internetowy Centrala BHP to rekomendowana placówka posiadająca w swojej ofercie profesjonalną odzież BHP oraz artykuły BHP takie jak apteczki, taśmy ostrzegawcze czy ochrona przeciwpożarowa. W ochronie przeciwpożarowej zawierają się koce gaśnicze oraz gaśnice.

  Sklep Centrala BHP – nie tylko odzież robocza

  Główne cecha określające nasze przedsiębiorstwo to solidność oraz gwarancja niezawodności. Dbamy aby oferowany przez nas asortyment był jak najwyższej jakości i spełniał wszelkie normy i wymagania. Sprostanie oczekiwaniom naszych klientów to priorytet jakim kieruje się sklep Centrala BHP. Nasza firma posiada bardzo szeroką i zróżnicowaną gamę asortymentu. W działach sklepu Centrala BHP czeka na Was nie tylko odzież robocza i buty robocze, ale również wszelkie akcesoria dodatkowe takie jak różnego rodzaju okulary ochronne, zatyczki do uszu, maski przeciwpyłowe oraz sprawdzone i atestowane kaski ochronne. Nasz sklep BHP oferuje również szeroki wachlarz produktów jeżeli chodzi o najwyższej jakości, specjalistyczne rękawice robocze.

  Praca na wysokości a ochrona przed upadkiem

  Bardzo poważnie podchodzimy do sekcji jaką jest ochrona przed upadkiem z wysokości. To dlatego dział gdzie znajdują się szelki bezpieczeństwa oraz wszelkie związane z tym akcesoria takie jak linki i amortyzatory, pasy pozycjonujące a także inne urządzenia asekuracyjne jest bardzo rozbudowany.

  Centrala BHP: nadruki na odzieży

  Znakowanie odzieży roboczej to również bardzo znaczący obszar naszej działalności BHP. W sklepie Centrala BHP nie tylko kupisz koszulki oraz innego rodzaju odzież pod nadruk. Zajmujemy się również profesjonalnym umieszczaniem nadruków na ubraniach roboczych. Najczęściej umieszczane jest logo firmy. Odzież reklamowa jest jednocześnie sposobem na rozreklamowanie firmy jak i buduje poczucie przynależności wśród pracowników. Nadruki na odzieży roboczej wykonywane są techniką flex oraz flock. Nadruki charakteryzują się wysoką trwałością i wyrazistością. Konkurencyjne ceny wykonywania nadruków na na odzieży to również coś, czym możemy się pochwalić. Zwracamy uwagę na jakość. Zdajemy sobie sprawę, ze przekłada się to na zaufanie klientów do nas i oferowanych przez nas produktów. Niezawodność oraz rzetelność, to dewiza jaką kieruje się Centrala BHP.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *