Autocomplex Stacja Kontroli Pojazdów – Kolbuszowa

 • stacja-autocomplex-kolbuszowa

Miejsce Kategoria:Motoryzacja i transport i UsługiMiejsce Tagi: klimatyzacja samochodowa, kolbuszowa, lpg kolbuszowa, montaz instalacji lpg, serwis samochodowy i stacja kontroli pojazdów

Profil
Profil
Zdjęcia
Mapa
Recenzje
Powiązane wpisy
 • Autocomplex to wysokiej klasy Stacja Kontroli Pojazdów znajdująca się w Kolbuszowej Górnej.

  Przegląd techniczny samochodu – Kolbuszowa

  Nasza Stacja Kontroli Pojazdów Autocomplex przeprowadza kompleksowe badania techniczne pojazdów. Badania te kończą się stosownym wpisem do dowodu rejestracyjnego.

  Badania techniczne przeprowadzane są dla: samochodów osobowych, samochodów dostawczych do 3,5 tony oraz dla samochodów sprowadzanych z zagranicy. Ponadto można wykonać w naszej stacji przegląd techniczny ciągników rolniczych oraz motocyklów. W czasie przeglądu sprawdzane jest oświetlenie, stan ogumienia, jak również karoseria samochodu oraz szyby. Układ hamulcowy oraz wiele innych ważnych elementów również zostanie szczegółowo przeprowadzone przez wykwalifikowanego diagnostę samochodowego.

  Montaż LPG

  Montaż instalacji LPG cieszy się niesłabnąca popularnością. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji gazowych. Dobieramy je uwzględniając indywidualne wymagania pojazdu, który ma się wzbogacić o instalację LPG.  W naszej ofercie znają Państwo instalacje gazowe takich sprawdzonych firm jak AC STAG, LPGTECH, OPTIMA, STAKO lub BORMECH.  Wszystkie zamontowane w naszej stacji instalacje posiadają 24 miesiące gwarancji. Decydując się na założenie instalacji LPG w naszej stacji możesz skorzystać z dogodnego systemu ratalnego a także otrzymać samochód zastępczy na czas montażu instalacji. Cenimy Twój czas oraz Twoją wygodę: nie wymagamy zaświadczenia z zakładu pracy, wszystkie formalności zostaną dokonane na miejscu.

  Klimatyzacja samochodowa – Kolbuszowa

  Klimatyzacja samochodowa to ogromny komfort dla użytkowników pojazdu. Warto pamiętać, że konserwacja klimatyzacji samochodowej powinna być przeprowadzana regularnie. Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji w samochodzie gwarantuje jej dłuższe działanie, a także komfort i brak alergenów. Serwis klimatyzacji w samochodzie warto powierzyć fachowcom z naszej firmy.

  Serwis samochodowy Kolbuszowa

  W ofercie naszego serwisu znajduje się diagnostyka samochodu. Naprawa układu hamulcowego, naprawy zawieszenia oraz wszelkiego rodzaju naprawy bieżące to również coś z czym możesz zwrócić się do Autocomplex Kolbuszowa.Geometria zawieszenia zostanie wyregulowana komputerowo.. Zakupiony u nas olej wymieniamy bezpłatnie.

   

   

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *